DESCHIDEREA ANULUI ȘCOLAR 2020-2021 SE VA FACE DUPĂ URMĂTORUL PROGRAM:
- Clasele Pregătitoare de la ora 8,30 – vor intra pe intrarea principală și vor fi conduși în curte sau în sala Festivă, în funcție de vreme. (pot fi însoțiți de un părinte)
- Clasele I A,B de la ora 9,00 pe intrarea principală și vor fi conduși în clasele lor
- Clasele II A,B de la ora 9,30 pe intrarea principală și vor fi conduși în clasele lor
- Clasele III A,B de la ora 10,00 pe intrarea principală și vor fi conduși în clasele lor
- Clasele IV A,B de la ora 10,30 pe intrarea principală și vor fi conduși în clasele lor
- Clasele V-VIII de la ora 10,00 pe intrarea secundară (fosta patiserie) de unde vor fi preluați și conduși în clasele lor de diriginți
- Clasele IX-X de la ora 10,30 pe intrarea secundară (fosta patiserie) de unde vor fi preluați și conduși în clasele lor de diriginți
- Clasele XI-XII de la ora 12,00 pe intrarea secundară (fosta patiserie) de unde vor fi preluați și conduși în clasele lor de diriginți